מכתב גלוי לעמית לוי

צור טל • כניסות

שלום רב לך ידידי הצעיר

בחרתי להשיב לך על המסרון ששגרת אלי (ערב שישבת?  13.4.18)  ע"ג לוח מודעות,   

 1. שילת איננה שונה,  היא בדיוק אספקלריה של מדינת ישראל,
 2. כפי המתנהל בישראל כך בשילת,   ובמיוחד  בתקשורת,   כיום למזל הטוב נפתח באחרונה ערוץ 20  ולכן ירדה מעט     ה ת ש ק ו ר ת   ל- 3:1,         11+12+14+בג"ץ - צד ,      20+ממשלה - צד.
 3. חדשות, הפגנות, מחאות, כוח,  שייח ציבור,  סתימת פיות,  שקרים,  בדמוקרטיה הכל הולך  כולל בכניסה וביציאה מבג"ץ.
 4. בדרך כלל שייח ציבור לא הורג,    אבן, סכין, נשק-חם, שרפה, בוגדים, אנרכיסטים,  דע"ש, חמס, וכד'  כן.  
 5. סתימת פיות לא הורגת  (אם נותר אף פתוח),    אבל לעניות הדעת   ולמיטב ההבנה והתחושה,   בין השורות שכתבת  מסתתר\מרומז מסר בכוון זה,     מוזכר לך כי לא מזמן ניצלת מעמדך "כצנזור" באתר אינרנט  שילת  ופגעת בחופש הביטוי !!   מעשה לא נבון,  לא נכון  ויותר מכך,   סתימת פיות  טוב אם יישאר    לסטאלין,  לבולשביקים,  צ'אוצ'סקו,  סיקוריטאטה    קסטרו,  קים-ג'ונג-און   ואחרים במשטרים אפלים,    זה לא מתאים   ל- בית-מדרש-שילת.
 6. עמית,  למיטב ידיעתי אתר שילת ממומן ע"י האגודה  כלל לא ברור אם פעלת כצנזור ברשות ובסמכות,  מנעת פרסום באתר ציבורי,   מה שמותר לשוברים-שתיקה אסור על חברי שילת?   המעשה שלך מותר ושל עמוס אסור?   על איזה להבות בדיוק אתה כותב?
 7. אם גם הפעם תמנע פירסום מסמך זה בלוח מודעות שילת באתר הוא יפורסם !   
 8. אין ספק שהמחלוקת בשילת   לא יצאה מפרופורציה   גם אם לשעה קלה כבה חשמל,   במקרה זה אפשר והמטרה קדשה אמצעים,   מפעיל האמצעים התנצל פומבית,    כאשר הפרסים,  חיזבאללה,  חמס,  פתח  ועוד מרעין בישין   יתחילו,   החשמל ייפסק לימים על ימים ובכול הארץ,       אין ספק שהאשם אז מטעם 11+12+14+מוזס+ליבני+גלאון+לפיד+זנדברג ואחרים יהיה  כמובן, מי אם לא?    ביבי,   גם אם כבר לא יהיה ראש ממשלה  (אילת שקד תחליף אותו),   והשרה כבר לא תהיה אישתו.
 9. צא קרא ולמד כמה ואיזה מחלוקות גדולות וגועשות יש בקיבוצים, מושבים, קהילתיים, שכונות, ערים, כנסת, ממשלה, פרקליטות, שגרירות צרפת,  ועוד    בעניין הקיקיוניים  "שוברים-השתיקה",   כמו גם על תנועות מחאה אחרות כדוגמאת:     "יש-גבול",    "הנאמנים"     "ככר-הלחם"    "מוטי-אשכנזי"   "הסכם-השילומים"    "הפנתרים-השחורים"    "מצעד-הגאווה"    "המוציאים-לאור"    "המוצאים-בחושך"    "קסטנר-הצדיק"   "שורדי-אלטלנה"   ואפילו  "פירוק-פלמ"ח"   ו "פילוג-קיבוצים"      בשילת לא המציאו ולא חידשו דבר.
 10. סרטי המערב הפרוע תמיד היו יותר אטרקטיביים  מסרטי וולסים של שפון בוינה,  או בימי שישי אחרה"צ סרטים מצריים,   כיום הוחלפו  אקדחים  במקלדות,  "יורים" מהמקלדת,   אז אם מתבקש לירות יורים לא מדברים,   התוצאות,   באתר בו  "מנגנות"  מקלדות את   קלין איסווד,  הטב, הרע, והנערה,  מהנות יותר בלוח המודעות  ושייח קהילה באתר שילת.
 11. משעמם לקרוא:   "שער תקול",  "קוצבי מים",  "שבת שלום",  "בצער רב",   "חג שמח",   "תודות",   "ריחות פרחים מלמעלה \ מלמטה",   "כמויות גשם",     ומה לעשות הפריצות\גנבות פחתו, ת"ל,   בית- כנסת נותר בישוב הישן,     מה נותר?    שייח מחלוקות מעורר,    שים לב לזקנים כאן,  מרוב עניין וצחוק מול שולחן עבודה\אינטרנט אין להם זמן  "למקלדת יורה",  היילקח מהם העניין בחיים?.   זוכר סרט "חבובות"?
 12. עמית,  היה רגוע,  קרא בהנאה (צעצוע נחמד) אתר אינטרנט שילת,   ספור כוכבים,   ספור כבשים,   היה שמח בחלקך,   חדל לבחוש,   הכן מנגל לחג,   חבק משפחתך,   קרא  קאתו הזקן,     הכול יבוא על מקומו בשלום,    "עברנו את פרעו נעבור גם את זה"      ברכה והצלחה.
 13. נ.ב.   קראת?  שוב יורים בגבול הרצועה בפלג גוף "תחתון".    שמעת?  "טומהוק" צרפתי מבקר את אשת אסד בלילה.

הודעות בנושא זה