הצילו, חושך!!!

איציק בן ישע • 10/4/2018 כניסות

מכת החושך היתה התשיעית ממכות מצרים, ולפיכך חמורה במיוחד. החויה הנוראה פקדה למשך כשעה את המחנה הזמני לרגל הארוע של שוברים שתיקה, אך נראה, לפי התגובות בשילת, שכאן היתה המכה חמורה אף יותר מבמצרים.

רבי עקיבא היה אומר: מנין שלקו השילתים השבוע מאתים וחמישים מכות מצרים?

ראה הציטוטים לעיל:

דודו מיר בעלה היקר של גלית: (כך במקור)

"תגובה של דויד מיר בעלי היקר", "אתה אינך משה רבנו" ,

"עד כדי כך הצליחה ממשלתנו והעומד בראשה להסית, לסכסך, להוביל להתנהגויות אלימות ולמצב שכל מה שלא אני וחושב "כמוני" הוא מוקצה ובלתי קשר." (שגיאת הכתיב במקור),

 "אחרת, חורבן בית שלישי בדרך."  

(ספרתי כאן כחמישים מכות, אם כי הן מיוחסות משום מה לממשלה ולראשה ולא לעמוס.)

לירז סננס:

אך הזעזוע כה גדול שאיני יכולה לשבת מנגד"."
"שבהינף יד בחר לדרדר את החיים כאן לפסים כה מכוערים, נמוכים ואלימים", "אלימות וחבלה, מכל סוג שהיא ולא משנה באיזו אמתלה ותירוץ פשוט ל-א מתקבלת על הדעת ולא באה בחשבון."?

"והיום אני גם מתביישת שזה המקום בו אני חיה." , "ועצוב ומרתיח שיש מי שמחליט לקחת בבריונות את החוק לידיים ועל הדרך להרוס את כל הדברים הטובים שרבים מנסים לייצר כאן".

"דיקטטורה ובריונות אינה נחלתם ורצונם של תושבי שילת. אם זו דרכך אנא מצא מקום אחר לשם כך, רצוי כזה המרוחק מאנשים העשויים להפגע מכך".

עוד חמישים מכות, פוגעות ברמה שגורמת לרצות לעזוב את המקום הנורא הזה ולעבור לירוחם.

וגולת הכותרת לחורבן, מכתב תמציתי שם לא היה צורך לקצר אף מילה-

רוני זינגר:

” התנהגות כה בריונית ואלימה, חסרת מעצורים וחסרת חרטה - מטלטלת עד היסוד. אני מקווה עד מאוד שהמשטרה תמצה את הדין עם ההתנהגות המבישה הזו לאורה אספר לילדיי איך אדם, חביב ו״קהילתי״, הפך באחת את עורו לקח את החוק לידיו ופגע בקהילה שלמה. אספר להם באמצעותה איך נראית התנהגות אנטי דמוקרטית ואתבייש עד מאוד שלה-פמיליה קיבלה פנים וצורות גם במושב שבו אני גרה".

עוד מאה וחמישים מכות. אין ברירה, נוטשים את הוילה. עוברים לרואנדה.

 

ואחרי שנרגענו מההגזמות הפרועות המאפיינות את הרשת, בואו ניזכר מה עשה משה רבנו, ש"איננו עמוס" (כמאמר הבעל היקר), כשראה את הסגידה לעגל: שבר את הלוחות שקיבל מהאל!

 

אלים, בריוני, דיקטטור ואנטי דמוקרט?

כך נראית מחאה כנה הבאה מלב דואב!