ועדת חינוך - הסעות לבית הספר העל יסודי נחשון

חגית עגור-הלוי • 31/8/2017 כניסות

שלום לכולם

להלן סדר ההסעות לבית ספר נחשון החל ממחר בבוקר.
אנא הנחו את הילדים לעמוד אך ורק בתחנות המוסדרות.
ההורדה בצהריים באותו סדר.

בפגישה שערכנו במועצה לגבי ההסעות העלינו את נושא האיחורים בשעות הצהריים ונאמר לנו שהשנה הוחלפו הקבלנים המבצעים את קווי ההסעות של המועצה והם מעמידים אוטובוסים ונהגים רק לרשות ההסעות של המעוצה ולכן מקווים שלא יהיו איחורים כמו בשנה החולפת. כמו כן, הובטח לנו שלמדריכי התנועה תועמד הסעה משותפת עם לפיד בימי לשישי גם בשעה 15:00.

אנחנו מבקשים מההורים להודיע לתלמידים כי עליהם לעלות על ההסעה חזרה מיד בתום יום לימודיהם (גם אם שוחררו מוקדם מהרגיל) ולא להתעכב בשוהם ולנסות לעלות להסעה אחרת. לכל תלמיד ותלמידה יש מקום אך ורק בהסעה שיוצאת עם סיום יום הלימודים של כיתתו. אנא המנעו מאי נעימויות.

ההסעה תצא ב-7:40 מהתחנה הראשונה  

תחנה ראשונה (7:40): דרך האורנים, בצד של המזכירות צמוד לגן כושר (ההרחבה הגדולה)- שימו לב!!!! ילדי ההרחבה הגדולה עליכם לחצות את הכביש בזהירות במעברי החצייה המסומנים

תחנה שנייה: יישוב זמני מול הבריכה

תחנה שלישית: דרך החרוב, פינת רימון (מול הדשא הגדול)

תחנה רביעית : רח' שקד (הקיפקה) – שימו לב!!!! האוטובוס יעשה סיבוב על מנת לאסוף את התלמידים מהתחנה. אנא הנחו אותם שלא לחצות את הכביש!

תחנה חמישית : רח' ברוש פינת נורית, ההרחבה הקטנהכמובן שאתם מוזמנים ליידע אותנו בכל דבר ועניין הקשור בנושא זה. אשת הקשר - חגית עגור הלוי 054-4869641.

אנא העזרו בסבלנות בימים הראשונים.