לקראת בחירות ועד אגודה 2021

חברי אגודת שילת • 5/4/2021 כניסות

שלום חברים, 

מחר הבחירות לועד האגודה, ולאחר התלבטות ארוכה החלטתי להגיש את מועמדותי. אני בתחושה שזה הזמן לקחת חלק פעיל, להיות שותף בתהליכי קבלת ההחלטות ולקדם עשייה למען הכלל.

אני כותב לכם היום לאחר שחברי אגודה חזרו ואמרו לי ״יפה שאתה רוצה לתרום מזמנך, אבל אנחנו לא ממש מכירים אותך ...״. אז הנה, כמה מילים עליי ועל מה שאני מקווה להביא איתי אם אבחר:

אשתי אורי ואני הצטרפנו למשפחת שילת לפני כחמש שנים, כאשר רכשנו את הנחלה של מיכאל לוי וחדווה. אנחנו מגדלים יחד חמישה בנים, וכולנו מצאנו את מקומנו בשילת ומרגישים כאן בבית. אורי היא מרצה בחוג לערבית באוניברסיטה העברית בירושלים, ובאורח קסם מצליחה לנהל קריירה אקדמית ובית של בנים (שישה, כולל אותי 😄). בר, הבן הבכור שלנו הוא מאמן כדור-סל, הוא הקים ואימן מספר קבוצות ילדים בשילת, וכעת מאמן קבוצות ליגה בכפר האורנים. בן נוסף הוא מפקד בחטיבת החילוץ, ושלושת הקטנים מפוזרים במערכת החינוך … 

אני מגיע מתחום הייעוץ הארגוני, עם נסיון של כ-25 שנה בייעוץ למנהלים ופיתוח צוותי הנהלה בארגונים. בין היתר עבדתי כ-10 שנים עם אגף בינוי ותשתיות באוניברסיטה העברית, וליוויתי את מנהל האגף ומהנדסי המטה בבנייה ויישום של תכניות עבודה. בנוסף, הובלתי קבוצת יועצים בפרויקט רב שנתי בסוכנות היהודית, בתהליך שכלל ליווי של כל שדרת הניהול בתחום שיפור איכות השירות והקשר עם הציבור.

עם השנים התמחיתי בתהליכי ״בניית הסכמות״ (consensus process), ובשנים האחרונות שימשתי כיועץ במצבי משבר במערכת החינוך, בייחוד בין מנהלי בתי-ספר ובין הקהילה, וליוויתי מנהלים וצוותי ניהול בבתי ספר במספר פרויקטים מטעם משרד החינוך.  

מאז הצטרפותי לשילת שאפתי לתרום לקהילה בתחומי הידע שלי ולקחתי חלק בפעילות ועדת חינוך של המושב וכן בועדת הביקורת של האגודה. כעת, אשמח להביא את הניסיון שצברתי והכישורים שפיתחתי בתחום הייעוצי, ולסייע בהיבטים שונים של פעילות ועד האגודה. אני יכול לומר בלב שלם שאעשה זאת ללא אינטרסים אישיים (זה המקום להזכיר שהשטח המסחרי של הנחלה שבבעלותי נמכר לפני שנים רבות). 

אני מקווה שהמידע הכללי הזה יעזור לכם לקבל החלטה ולהצביע עבורי בבחירות מחר. אשמח לשוחח עם מי מכם שמתלבט. 

שלכם, ניב שחמון 052-3815376