קהילה יקרה מזג האוויר נרגע לעת עתה, צוות חוסן ישובי ביצע הע ...

לוח מודעות • 14/3/2020 כניסות

קהילה יקרה מזג האוויר נרגע לעת עתה, צוות חוסן ישובי ביצע הערכות מצב בנוגע לכל האתגרים העומדים בפנינו בתקופה הקרובה. התפרצות נגיף הקורונה משפיעה על כולנו וגורמת להרבה חששות ואי ודאות. ההערכה הכללית היא שאנחנו לקראת צעדים מחמירים יותר בימים הקרובים, ולא מן הנמנע שנגיע להשבתה של מוסדות ציבור ומקומות עבודה נוספים. אנו כקהילה שואפים להתמודד עם המתרחש בצורה המיטבית תוך הישענות על הערבות ההדדית שיש לנו כאן בימים של שגרה. אנו מזמינים את מי שבאפשרותו להתנדב בנושאים שונים לעדכן אותנו כדי שנוכל להפעיל אתכם בעת הצורך. בתקופה כמו זו ישנה חשיבות של שמירה על אורח חיים בעל מאפיינים של שגרה ככל הניתן (תזונה, שינה, פעילות גופנית) וקבלת תמיכה זה מזה.

כמו כן נבקשכם להקפיד על הכללים הבאים:

1. אנחנו מבקשים לא להפיץ מידע או הנחיות והמלצות במדיות השונות שלא באמצעות צוות החרום הישובי. גם אם יש בידכם מידע חיוני, *העבירו אותו דרכם*. 2. בבקשה בואו ננסה לשמור על שיח מכבד במדיות השונות, זוהי תקופה לא פשוטה לכולנו ומריבות מעל למקלדת- לא מכבדות אותנו כקהילה. בואו ננסה לנשום עמוק ואם אנחנו מוצאים עצמינו בעיצומו של ויכוח בערוצים הקהילתיים- לא להלהיט אותו. חשוב לכם מאד לאמר את שלכם? עברו לפרטי. 3. כל מי שזקוק לעזרה בתנועה או אספקת מוצרי מזון תרופות וכדומה, אנא צרו קשר עם אחד מחברי צוות חוסן- על מנת שיוכלו לסייע. 4. ועדת חינוך, ועדת נוער, רכזת הקהילה והועד המקומי בודקים אפשרויות לפעילות מרוכזת לילדים במסגרת המגבלות המותרות בשעות היום *ובצמוד להוראות משרד הבריאות* נעדכן בהמשך.

טלפונים לשירותכם: ענבל תמים: 054-6340304 טל כרמי: 052-6720282 גבי אגוזי: 054-7080018 לירז בללי: 054-3265994 יהלום ביאר: 050-2700246

ימים רגועים ובריאות לכולנו, צוות חוסן ישובי וועד מקומי שילת