עדכוני ועד מקומי וצח"י שילת, 14/4/2020, 15:00🌷* תושבים יקרי ...

לוח מודעות • 14/4/2020 כניסות

עדכוני ועד מקומי וצח"י שילת, 14/4/2020, 15:00🌷* תושבים יקרים,

התרגשות גדולה לחיות בקהילה כזאת בתקופה זו ולראות את רוח ההתנדבות, העזרה ההדדית, המחויבות הקהילתית, היוזמה והיצירתיות.

מספר עידכונים:

🌷 *חיילים תושבי חבל מודיעין* המועצה החליטה לסייע לחיילים וחיילות תושבי המועצה ויצאנו בקריאה להוריהם המעוניינים לשלוח חבילה עבורם. קליטת החבילות תיעשה בלובי המועצה ביום חמישי 16/4 בשעות 8:00-12:00, השינוע יעשה על ידי עובדי המועצה ומתנדבים ואנו עושים מאמץ גדול להגיע לכל הבסיסים.

🌷 *נתוני תחלואה* ע"פ נתוני משרד הבריאות, מספר החולים במועצה נמוך משמעותית מהממוצע הארצי. בשילת נשמר מספר החולים על 3 ואנו בקשר שוטף עם התושבים המדווחים על שיפור ניכר במצבם הבריאותי וציפייה לתוצאות בדיקה חוזרות שיבשרו על החלמתם. מאחלים להם בריאות ומודים לכל התושבים על ההבנה לשמירה על פרטיותם.

🌷 *נוער בשילת* תודה רבה והערכה לאדריאן ולנוער המשמרים פעילות סדירה בתקופה לא פשוטה זאת וקיום מחנה פסח וירטואלי מוצלח ביותר לילדי המושב שהובילו לניצחון 🏆

🌷 *שמירה על ניקיון השטחים הציבוריים* אנו מבקשים מכולם לכבד ולהקפיד בשמירה על ניקיון השטחים הציבוריים. אנו שמים לב לכפפות חד פעמיות / מסכות פנים והרבה זבל שאנשים משאירים בפינות שונות במושב.

🌷 *כלבים במושב* לאחרונה ישנה התרופפות נוספת בהקפדה מצד בעלי הכלבים על איסוף צואת הכלבים ושחרור כלבים לשוטט ברחבי המושב ללא רצועה. לאחרונה, כלב שבעליו לא קשר אותו ברצועה תקף ונשך תושב שילת במרחב הציבורי. אנו מבקשים להקפיד שלא לשחרר כלבים ולא לזלזל בנושא.

🌷 *פעילויות כיף לתושבים* אנו עושים מאמצים רבים על מנת לשמח ולרומם את רוח התושבים והילדים במושב בפעילויות לא שגרתיות בשעה לא פשוטה זאת העוברת על כולנו. כמובן שאין ברצוננו ליצור מטרד לתושבים ואם יש למישהו מכם דרכים נוספות ויצירתיות לפעילויות אלה - נשמח אם יעלה בפנינו ויעזור לקדם. נבקש לשמור על הוראות והנחיות משרד הבריאות על מנת שנוכל להגיע לכל בית ולאפשר עוד פעילויות כאלו.

🌷 *טקסי יום השואה ויום הזיכרון* השנה נקיים טקסים מקוונים בתאריכים 20/4 ו- 27/4. נמשיך לעדכן.

🌷 בימי החג ניתן לפנות בכל נושא לענבל תמים 054-6340304.

מאחלים לכולנו שנעבור את התקופה הלא פשוטה הזו בבריאות, שלווה, שלום ורעות. שנדע לבנות את עצמנו מחדש ליום שאחרי בתקווה שיבוא במהרה.

🌷 *חג שמח בריאות לכולם ותודה על שיתוף הפעולה*🌷

יו"ר ועד מקומי - אורן פנצר יו"ר צח"י- ענבל תמים