אירועי פסח בפארק נאות קדומים

תרבות ואירועים • כניסות

 

בעקבות העולה לרגל

המסע ל"ארץ קדם"

אירועי פסח בפארק נאות קדומים
חוה"מ פסח, 5-8 לאפריל 2015, ימים ראשון-רביעי

באמצע הדרך בין תל אביב לירושלים על יד העיר מודיעין, חבויה שמורת טבע קסומה – פארק נאות קדומים. אתם מוזמנים למסע קדום אל ארץ התנ"ך המשתרעת על פני 2500 דונם באזור יער בן שמן, בה נשתלו צמחי ארץ ישראל העתיקה, נחפרו ושוחזרו מתקנים   חקלאיים קדומים.

המסע לארץ קדם מציע טיול קסום לכל המשפחה ובו מסלולי פעילות חווייתיים וצבעוניים. קהל המבקרים יצא למסע בעקבות העולה לרגל במהלכו יפגוש דמויות של בעלות מלאכה קדומות כקולעת הסלים, כדרית ואורגת הבדים. כל אחת מהן תדגים את מלאכתה, תציג את מרכולתה ותספר את סיפורה וכן את סיפור מפגשה המוזר עם עולה לרגל מסתורי אשר ביקר בסדנתה...  

המסלול נפתח בסרט עלילתי שגיבורו "העולה לרגל" יוצא למשימה מלאת הרפתקאות והמטיילים יצאו למסע בעקבותיו בארץ קדם. פרט אחר פרט יחשפו אט אט בסיפורו של העולה לרגל   ואולי, מי יודע? יתמזל מזלם של המבקרים גם לפגוש בו פנים אל פנים בהצגה "שובו של העולה לרגל" החותמת את מסלולי הפעילות.

עוד בפארק, סדנת יצירה ברוח הווי העולים לרגל, מתחם בעלי מלאכות קדומות: קולעת סלים, ואורגת בדים, קדרית, חרש עץ, תצוגת צמר צבוע מצמחים, מתחם הרפתקאות וחבלים, מתחם ג'ימבורי לקטנטנים, פינת חיות משק, מתחם מתקנים חקלאיים קדומים: טחנת קמח, גלגל אנטיליה, קילון, בית בד וטיול בתיורית- רכבת הפארק בסיור מרתק בין מתקנים חקלאיים עתיקים ונופי אביב מרהיבי עין (בתוספת תשלום).

עלות: 40 ₪ למשתתף מגיל 4.

הנחה לארגונים ולקבוצות.

לפרטים ומידע נוסף:

מחלקת הזמנות 08-9770770 ובאתר: www.n-k.org.il