בוקר טוב לכולם, ברוכים הבאים לקבוצת רכיבת המחאה מחר בבוקר. נ ...

גלית מיר • 9/10/2020 כניסות

בוקר טוב לכולם, ברוכים הבאים לקבוצת רכיבת המחאה מחר בבוקר.

נרכב למחות על רמיסת הדמוקרטיה, הניהול הכושל של משבר הבריאות, הרס הכלכלה והנסיונות של נתניהו להמלט ממשפט, גם במחיר סגירת המדינה והרס מערכת המשפט.

להלן מס" הנחיות למחר:

*נפגשים בשעה 08:00 בכיכר הכניסה לרעות. אנא המנעו מאיחורים*. * אופניים תקינים, קסדות חובה, מים-מים- מים!! אפשר כמובן חטיף או פרי וכ"ד. יהיו הפסקות. מומלץ קרם הגנה. * הרכיבה ללא מסכות. *חובה להביא מסכות להתכנסות הבוקר, להפסקות ולהתכנסות שתהייה בסמוך לביתו של יו"ר הכנסת, ח"כ יריב לוין*. * אנא הביאו דגלים, בד שחור, חולצות מחאה, שלטים קטנים שניתן להצמיד לכידון וכל אמצעי אחר שניתן לחבר לאופניים או לגוף. * אפשר להכין שלטים על בד גדול ששני רוכבים יחזיקו מכל צד, בחלק מהרכיבה. * לאחר תדריך נצא ברכיבה מתונה לכיוון דרך מנחם בגין. הדגש הוא על רכיבת נוכחות ומחאה, לא אימון. * המסלול קל, עירוני, חלקו הגדול על שבילי אופניים. מתאים למשפחות. * שוטר על אופנוע יוביל את השיירה וישאר איתנו חלק מהזמן, בהנחה שהכל יתנהל כשורה. המשטרה תהייה נוכחת בניידות נוספות. *אין לנו שום עניין ורצון להתעמת עם המשטרה!* נפרט בתדריך הבוקר. * יהיה מוביל ראשי שלא עוברים אותו. * בהתאם למספר הרוכבים ייתכן ונתחלק לקפסולות שתרכבנה במרחק ראייה זו מזו. לכל קפסולה מוביל ומאסף. * נשמח למתנדב/ת עם רכב ליווי וחילוץ, רצוי עם מתקן לנשיאת אופניים. * נשמח לעוד מתנדבים שירכבו כמובילים ומאספים.

מוזמנים לשאול ולהתנדב, כאן או בהודעה פרטית. -------------------------------- רוכבי לפיד וכפר האורנים: נפגשים ב 07:15 בכיכר בלפיד. נרכב דרך הצופים- כפר רות- בוסתן הזיתים- לרעות.

להתראות מחר 🌸

הודעות בנושא זה