חגיגת שבועות, שילת 40, זמן התודות

תרבות ואירועים • כניסות

שלום לכולם,

עדיין מתאוששים מהחגיגה הגדולה אתמול, היה כייף גדול, התגברנו על החום (גם בעזרת בירות צוננות, אייס קפה מתוק וקרטיבים טעימים..), אכלנו, רקדנו ושמחנו.

וכעת הגיע הזמן התודות, לכל מי שטרח ועזר להוציא את הערב הזה לפועל. זה לא מובן מאליו ואני מעריכה ביותר כל אחד שלוקח על עצמו משימות ופרוייקטים למען הקהילה, יש כאן עשייה חברתית רבה לטובת כולנו ותמיד נשמח למתנדבים נוספים גם כדי לתת לאלו שתמיד מתנדבים, קצת לבוא כמו אורחים.. אין כמעט אף אירוע במושב שיכול להתקיים ללא מתנדבים, כולנו חלק מהקהילה וחשוב לי שזה יהיה בלב של כולנו.

ולתודות (מתנצלת מאד מראש אם שכחתי מישהו):

תודה רבה לגיל גמזון וליפעת הרץ על תיכנון והפקת שוק שילת יחד עם ילדי שילת המקסימים שנרתמו ולקחו חלק במכירה, בעשייה ובקנייה. היה פשוט מקסים והמעבר לאולם הממוזג תרם מאד!

תודה רבה לעדי פנצר שדאגה לכל התיאומים מול החוגים, גני הילדים, מצגת התינוקות, קנייה וארגון המתנות. תודה למדריכי החוגים יערית ולירן על המסירות הרבה וההופעות היפות ולצוותי הגנים ששיתפו איתנו פעולה ולקחו חלק בחגיגה שלנו.

תודה רבה ללירז בללי שריכזה את כל ארגון והפקת האוכל, יחד עם עדי תימן, ענת טל ויעל איתן, קנו כל מה שצריך, סידרו את הכיבוד, את השולחנות, הכלים וכל הנדרש.

תודה גדולה כתמיד לאדריאן לרמן שלוקח חלק בכל פרויקט במושב ויחד עם הנוער דאגו לדוכן לימונדה מרענן ולעזרה רבה במהלך האירוע. בהזדמנות זו גם נודה במיוחד לנוער שלנו שתמיד נרתמים, עוזרים ומשדרגים לנו כל אירוע במושב.

תודה גדולה ומיוחדת לגלי דהן על העיצובים המקסימים של הפלייר, כרטיסיות האוכל ומסגרת המגנטים.

תודה רבה רבה לתהילה באלי על קישוט הבמה המרכזית ומרכזי השולחן במחשבה, השקעה ענקית והמון אסתטיקה!

תודה רבה לכל מי שעזר מאחורי הקלעים: טל כרמי, ענבל תמים, אביב עגור הלוי.

תודה למשתלת פלורוז על דוכן שזירת פרחים מהמם ומושקע ביותר, היה כייף לראות את כולם חגיגיים עם פרחים בשיער.

תודה מיוחדת לארני שמעוני זקס שריכזה את כל נושא המפגשים והסרטונים, אתמול בערב ובמהלך השנה במפגשים, בשיחות וברעיונות, הגיעה לא מעט למושב להיפגש איתנו ותרמה רבות מזמנה לערב זה ולזכרונות הרבים שישארו לנו ממנו. אנחנו יודעים שהיה קצת קשה לעקוב אחר הסרטונים, אנחנו נקבע ערב אינטימי ושקט להקרנה משותפת, כדאי מאד להגיע.

תודה גדולה מאד לאביב שוורץ שעזר לפני, במהלך ואחרי האירוע בתאומי המוזיקה, השירים, הסרטונים וכל דבר אחר שהיה צריך ויותר מכל סידר לנו מסיבת ריקודים מגניבה ביותר!!

תודה מיוחדת לאילן ולצוות המזכירות והעובדים שעמלו וטרחו מסביב לשעון כדי לאפשר לנו לחגוג יחד בצורה הכי טובה שיש!

אנחנו מודים כמובן לועד המקומי ולועד האגודה שבלעדיהם כל זה לא היה קורה, תודה שאתם מאפשרים לנו לחלום ולחגוג בגדול!

תודה לכולכם ששיתפתם פעולה, הבאתם אוכל טעים, ובאתם לחגוג יחד.

שלכם תמיד,

נירית קדם

רכזת הקהילה