המשך הפריצות- מענה לרועי מוועדת ביטחון

אורלי רותם • 4/9/2017 כניסות

אורלי מלכה רותם
13:03 (לפני דקה)

שילת
הי רועי,
תודה על המענה, אך לא ברור לי מדוע השבת לי בערוץ פרטי ולא בערוץ שבו פניתי... לידיעתך תושבים רבים מוטרדים מהסוגיה ומן הראוי שכולם יהנו מהמענה שלך, אולי להם זה ייתן מרגוע , ןאין המענה משיב לחששותיי/טענותיי.
שהיתי בחו"ל ושבתי אמש.. בדרך אקראי נודע לי משכן , תוך כדי טיול כלבים, כי בין שבת לראשון נפרצו 4 בתים. אחד מהם מולי( ביתם של מני ולירז)...מאז לא ראיתי כל התייחסות של וועדת הביטחון לאירועים חמורים אלו ( פרטים/ממצאים/ דרכי טיפול??) ואפילו לא הודעה שבכלל אירעו פריצות ..מזלי שפגשתי את אחיקם..
לגבי הקבוצה, ההסבר שלך יוצא ידי חובה, תושבים לא הצטרפו לבד...מישהו ( בד"כ מנהל הקבוצה צירף אותם ). העיוות הזה למיטב הבנתי נמשך ומה שמפורסם בקבוצה הזו לא מובא לידיעת כלל תושבים.

לא טענתי להדרה אלא להתנהלות לא תקינה של מי שאחראי לביטחון. קרי, מידע לא זורם...תושבים עלולים לחשוב בטעות ,שאפשר לחזור לשגרת חיים נורמלית ורגועה ולא כך היא. מה שנמסר בקבוצה אינו מובא לידיעת הכלל.
כמו כן, חסרה לרבים שקיפות של פעילות וועדת הביטחון.. מזמן אבד אתכם הקשר ואין אנו יודעים איך פועלת הוועדה לפתור את סוגיית הפריצות, מדוע לא הובא לידיעת כלל התושבים שאיננו עוד ישוב על קו התפר וכתוצאה מכך קוצצה משרתו של ליאור ( תקן אותי אם אני טועה כמובן, אני ניזונה משמועות), איך מתנהלת אבטחת המושב בימים אלו ...
בשורה תחתונה יש הרגשה שהתרגלנו לפריצות, הן הפכו לשגרת חיים ואנו מתנהלים באדישות שאינה הולמת את המציאות שבה אנו חיים במושב.

האם נחכה שאחד האירועים יסתיים רע???

אין צורך במילות הרגעה...אותי תרגיע רק שקיפות, זרימת מידע והבנה מה עושה וועדת הביטחון ( לא אמרתי שלא עושים..אבל נשמח לדעת פרטים).

בלי פניקה מחד, אך מאידך ,שקט מוזר מצד האחראים ( גם כשזו התנדבות זו אחריות) מטרידה

מביאה את ההתייחסות שלי לידיעת כלל התושבים

בברכה
אורלי מלכה-רותם

הודעות בנושא זה