הודעה לתושבי שילת, לאוהדי כדורגל, ובעיקר להורים של אוהדי כדורגל צעירים

שורץ אביב • 12/7/2018 כניסות

חג גמר גביע שמח ושלום לכולם 🏆

 

כיידוע לכם, או לפחות לחלקכם, לקחתי על עצמי את נושא הקרנת משחקי גביע העולם השנה. אני עושה זאת בהתנדבות מלאה, בכיף ובאהבה למושב ולכדורגל.

את רוב המשחקים המאוחרים הקרנתי על המסך הגדול בדשא המרכזי, וההקרנה הייתה פתוחה לכל. במשחקים הפחות מעניינים הגיעו לצפות כ10 אנשים, חלק תושבי שילת, חלק חברים של תושבים וחלק תושבי ישובים שכנים (כפר-רות, לפיד, חשמונאים). ארגנתי בירה מהחבית ב10 ש"ח ולפעמים פיצוחים ושתיה קלה.

דבר עקבי אחד היה לאורך כל הטורניר, והוא כמה מילדי המושב שמגיעים ללא הוריהם למגרש ומתנהגים בצורה מגעילה. לא, לא כל ילדי המושב מתנהגים בצורה כזו. רוב ילדי המושב הם ילדים שהייתי גאה להיות הורה שלהם. אך עם זאת, יש קומץ של כ-10 ילדים שיכולים להרוס לכולם את ההנאה.

קבוצת ילדים זו מתנהגת בחוצפה ובזלזול לכל ילד, מבוגר או חפץ. הכל שלהם, הכל מותר להם ואין גבולות. זה מתחיל בצעקות וריבים, נמשך בההתחצפויות אליי ואל מבוגרים אחרים, ומגיע עד הפרעה פיזית להקרנת המשחק- חסימת המקרן, בעיטה של כדור על צופים והדלקת האורות במגרש.

אני כותב לכם, לא רק כדי להתלונן, אלא בעיקר כי אכפת לי, ואני יודע שעם קצת יותר ערנות ומעורבות, יכול להיות לכולם יותר נעים והרבה יותר קל.

ביום ראשון הקרוב, בשעה 18:00 (שעון ישראל) יגיע הטורניר לשיאו במשחק הגמר שבין צרפת לקרואטיה. את הגמר אקרין בתוך בית התרבות החדש (כי עדיין אור מלא בחוץ ואת האולם אפשר להחשיך).

לצערי אאלץ להקדים תרופה למכה, ולכן:

* לאירוע ביום ראשון הקרוב לא תותר כניסת ילדים מתחת לגיל 16 ללא הורה מלווה *

אנא מכם, אל תמנעו מילדכם להיות באירוע זה, והגיעו יחד איתו, כדי שכולנו נהנה. ומכיוון שאני מכיר אתכם, הורים, אל תגידו לעצמכם "זה בסדר, זה לא הילד שלי, לו בטח אביב יתן להכנס, הוא מכיר אותו"

* ילד ללא הורה ישאר בחוץ *

 

בברכת משחק הוגן בלי כרטיסים אדומים

אביב שורץ