עדכון היערכות לתקופה הקרובה - נכון לכ' אדר תש"פ, 16.3.2020 ת ...

לוח מודעות • 16/3/2020 כניסות

עדכון היערכות לתקופה הקרובה - נכון לכ' אדר תש"פ, 16.3.2020

תושבי שילת היקרים, שבוע טוב. אנחנו נערכים ליישם את ההנחיות העדכניות במסגרת המאמץ למיגור הקורונה. המציאות הנוכחית מחייבת את כולנו לגלות סבלנות רבה, אחריות אישית וערבות הדדית. נשתדל לתת מענה ככל האפשר לצרכים שיעלו, מתוך תקווה שביחד נעבור את התקופה בהצלחה. דגשים חשובים לתשומת ליבכם: אנחנו מבקשים מכל מי שמחויב בבידוד למלא את הנחיות משרד הבריאות במלואן - בתוך הבית וגם חוצה לו. שמירה על ההנחיות היא קריטית למען בריאות הציבור כולו. בעקבות פניות שקיבלנו בנושא תושבים שמחויבים להיות בבידוד אבל מסתובבים ברחבי המושב, להלן קישור לדיווח למשרד הבריאות על מפירי בידוד: survey.gov.il/he/quarantineviolation. אסורות התקהלויות של יותר מ-10 אנשים, בכל גיל. בכל שהייה מחוץ לבית חובה לשמור על מרחק של 2 מטר לפחות זה מזה. אנחנו נעשה ככל האפשר כדי לשמור על קשר אישי עם תושבים מבוגרים וכאלה הנזקקים לעזרה. אם ידוע לכם על תושב הזקוק לעזרה כלשהי, אנא עדכנו את אחד מאנשי הקשר שמוזכרים בסעיף הבא. תושבים הנמצאים בבידוד ונזקקים לסיוע כלשהו או תושבים מבוגרים המבקשים סיוע כמו עזרה בקניות, סידורים דחופים, רכישת תרופות וכדומה מוזמנים לפנות לנציגי צוות רווחה בצח"י: ענבל תמים- 054-6340304 טל כרמי – 052-6720282 לירז בללי- 054-3265994 גבי אגוזי – 054-7080018 יהלום ביאר – 050-2700246

ביטחון הילדים והנוער: בעקבות סגירת כל מסגרות החינוך, מהיום צפויים להסתובב ברחבי המושב ילדים ובני נוער רבים בשעות היום והלילה. אנחנו מבקשים מההורים להקדיש תשומת לב להשגחה על ילדיהם ולשוחח עם הילדים, בדגש על: הקפדה בריאותית - מניעת התקהלויות מעל 10 ילדים, שמירת מרחק זה מזה, שמירת היגיינה. הקפדה בטיחותית – זהירות בדרכים, מפגש עם זרים, מניעת ביקורים במקומות מסוכנים כדוגמת המאגר, ומניעת תופעות של שימוש באלכוהול, עישון, תקיפות וכדומה.

פעילויות המתקיימות במושב: *חוגים:* יושבתו כל החוגים. *נוער:* לא תתקיים פעילות בפורום הרחב. תיתכן בהמשך פעילות התנדבותית בקבוצות קטנות. מסגרות לילדי הגן וכיתות א'-ג': בשלב זה לא תתקיים כל פעילות קהילתית לגילים אלה. בהתאם להנחיות מהמועצה, ייתכן שבהמשך נפעיל מסגרות התנדבותיות בקבוצות קטנות. קייטנות פרטיות: למושב אין אחריות על מסגרות אלה. אם יתקיימו, נדגיש שיש להקפיד על מקסימום 10 משתתפים (כולל המדריכים) ומרחק של 2 מטר זה מזה. *בית הכנסת:* יש להקפיד על מרחק של לפחות 2 מטר בין המתפללים. *גני השעשועים והמגרש:* יישארו פתוחים בשלב זה. הורים, בבקשה הדגישו לילדים את החשיבות במניעת התקהלויות מעבר ל-10 נוכחים, שמירת מרחק זה מזה והקפדה על היגיינה. *ספריה:* תהיה סגורה, לא יהיה ניתן להחליף או לקחת ספרים.

*דואר:* הקפידו לחכות בתור מרווח מחוץ לחדר קבלת החבילות, ולהיכנס אחד-אחד לקבלת שירות. נא להתאזר בסבלנות עד לקבלת החבילה ובכל מקרה לא לעבור את הדלפק. נא לא להיכנס לחדר חלוקת הדואר, אלא לקחת את הדואר מהתאים האישיים בלבד. מזכירות המושב: במקרה הצורך צרו קשר בטלפון או במייל.

המשך שבוע נעים ובריאות לכולם! וועד המקומי וצוות צח"י